درباره ماوید

ماوید ویدئومارکتینگ

ما بهترین راوی داستان کسب وکار شما هستیم

داستان ها راهی برای کشف جهان پیرامون ما هستند. آنها ما را مجبور می کنند تا از محیط راحت خود خارج شویم و راه های جدیدی را برای انجام کارها پیدا کنیم.امروزه بازاریابی محتوا یکی از مهمترین و کلیدی ترین ابزار استراتژی‌های نفوذ در بازارهدف است و کسب و کارهای موفق به خوبی توانسته اند از این ابزار بهره برده و در رقابت با دیگرانی که هنوز فقط از ابزارهای سنتی بازاریابی استفاده می کنند، پیروز میدان شوند.

ارزشهایی که به آنها پایبندیم

انعطاف پذیری

مدیریت امور در بحرانهای کاری و عبور از چالشهای فکری ،رمز موفقیت افراد برجسته و توانمنداست که از انعطاف پذیری و صبوری بالایی برخوردار هستند.

شفافیت

موفقیت یک پروژه تولید محتوای اثربخش در گرو همکاری  صمیمانه تیمی متشکل از شما و گروه ماوید است.

اعتماد به نفس

ما به ارزشهای خود که از یادگیری مستمر و از سالها تجربه و پشتکار مبتنی بر اندیشه در این حوزه سرچشمه می گیرد ،باور داریم.

کنجکاوی

کنجکاوی برای حل مسائل به ما ایده می‌دهد و کمک می‌کند تا خلاقانه فکر کنیم.

مختصری درمورد ماوید

ماوید یک گروه کنجکاو و خلاق مبتنی بر ایجاد و توسعه محتوا بخصوص محتوای ویدئویی است که تلاش می کند تا برای مشتریان خود بر اساس نوع کسب وکار، اهداف و مخاطبین آنها محتوایی مناسب در انواع متنی ، گرافیکی و ویدئو جهت بهره مندی از تیزر های تبلیغاتی ، انتشار در سایت و شبکه های اجتماعی تهیه نماید.

امروزه همه صاحبان کسب وکارها و تمامی افرادی که تصمیم به حفظ و توسعه برند و کسب و کار خود و همچنین بهره مندی از ابزارهای نوین تبلیغات و بازاریابی آنلاین و آفلاین را دارند، بایستی با این نوع از خدمات  آشنا شده و به نوعی دیگر داستان کسب وکار خود را  روایت کنند تا بتوانند ارتباط مؤثری با مخاطبان خود برقرار کنند.

چرا باید کارتان را به ما بسپارید؟

ما باور داریم ،موفقیت و پیروزی شما در کسب وکار میتواند آینده تجاری مارا تضمین کند. اثربخشی پروژه هایی که شما به گروه ماوید سفارش میدهید هم بر کسب وکار شما و هم بر رونق کاری ما تاثیرگذارند.

ما سالها تجربه و تخصص در حوزه بازاریابی و کسب وکار را با تکنیکهای مدرن هنر هفتم درهم آمیخته ایم تا بازار شاهد رویش ایده های نوآورانه و خلاقیتی بی پایان باشد.

دغدغه اصلی و فراگیر ما ثبت ایده های نو و خلق آثار فاخر هنری و تبلیغاتی در محیط کسب وکاری است که به شدت به نوآوری تشنه است و نیازمند هنرمندانی است که با نگرش بازار آشنا بوده و بتوانند در این مسیر اثرگذار شوند.

(Visited 25 times, 1 visits today)