Haslinda-Amin

هاسلیندا آمین

مدیر بازاریابی نمایشگاه بین المللی

هاسلیندا امین(Haslinda Amin) مسئول ارشد بین المللی آسیای جنوب شرقی تلویزیون بلومبرگ است. او همچنین میزبان و تهیه کننده اجرایی برنامه بلندپروازان (High Flyers) است که طولانی ترین برنامه در تلویزیون بلومبرگ است.

آمین در سنگاپور مستقر شده است که قلب  اخبار و داستان های بازار و تحولات کسب وکار منطقه جنوب شرق آسیا در آنجا هدایت میشود. او در مورد رویدادهای مهم از جمله بحران مالی سال 2008، حملات جاکارتا 2016 و درگیری های ضد دولتی 2010 در تایلند گزارش تهیه کرده است. آمین همچنین پوشش شبکه بلومبرگ در آسیا و اقیانوس آرام را به عهده دارد.

جلسه همکاری های اقتصادی، مجمع جهانی اقتصاد و جلسه هیات مدیره بانک سرمایه گذاری آسیا از دیگر فعالیت های او است.

امین به عنوان یکی از خبرنگاران برتر تلویزیون بلومبرگ با طیف وسیعی از  بزرگان مصاحبه کرده است، از جمله بنیانگذار و پدر سنگاپور مدرن لین کینگ یو، رئیس جمهوری اندونزی، جکو ویددو، نخست وزیر نیوزلند بیل انگلیسی و نخست وزیر تایلندی تاکسین شیناواترا، نخست وزیر تایلند. مصاحبه های قابل توجه دیگر شامل پل ولکر، جو بایدن، تیموتی گایتنر و استنلی فیشر است.

امین کار خود را در زمینه سیاست های جنوب آسیا بیش از یک دهه پیش آغاز کرد. او در هیئت مدیره زنان سازمان ملل متحد در سنگاپور خدمت می کند و چندین بار برای بهترین جوایز تلویزیون آسیا انتخاب شده است. او از دانشگاه ملی سنگاپور فارغ التحصیل شد و متخصص در علوم سیاسی و زبان انگلیسی است.

(Visited 7 times, 1 visits today)

فیلم ها