Arnaud Vaissie

آرنو ویسته

موسس، رئیس و مدیر عامل SOS بین المللی

آرنو ویسته  یکی از بنیانگذاران، رئیس و مدیر اجرایی SOS بین المللی، شرکت پیشرو در زمینه خدمات پزشکی و امنیتی در جهان است.

در سال 1985، همراه با دکتر پاسکال ری هرم، SOS بین المللی را در سنگاپور تاسیس کرد. با توجه به پیشگامی خلاقانه، SOS بین المللی رشدی سریع و پایدار را به دست آورد، اولین در سراسر آسیا بعد در ایالات متحده و در نهایت در اروپا گسترش یافته است.

شرکت اس او اس بین المللی(SOS) بزرگترین شرکت خدمات درمانی پزشکی و مسافرتی جهان است که تقریبا به دو سوم از شرکت های فرچون 500 به عنوان مشتریان خود همکاری دارد.

شرکت  در ارائه خدمات پزشکی، مشاوره و اطلاعات در مورد خدمات ایمنی مسافرت، خدمات اورژانس، مراقبت های بهداشتی، خدمات تخلیه و بازگشت فعالیت می کند. این شرکت در سال 1985 برای ارائه توصیه های ایمنی مسافرت و کمک به سازمان هایی که  افرادی را در حال  مسافرت وخارج از کشور دارند، تاسیس شد. اس او اس بین المللی از بیش از 1000 مکان در 90 کشور جهان استفاده می کند و سالانه حدود 5 میلیون درخواست کمک دریافت می کند.

SOS بین المللی بر کمک به سازمان ها و اعضای آنها که در معرض خطر هستند و کاهش خطرات در هنگام سفر به خارج از کشور تمرکز می کند. این خدمات شامل اطلاعات پیش از سفر، برنامه های بهداشتی قبل از سفر، آموزش ایمنی مسافرت، مشاوره، تجهیزات پزشکی و خدمات کمک است.

این سازمان در حدود 11،000 کارمند در سراسر جهان دارد، که از این تعداد 1400 پزشک تمام وقت و 200 متخصص امنیت است. SOS بین المللی دارای یک شبکه جهانی از 26 مرکز پشتیبانی است که توسط پزشکان، پرستاران، مدیران عملیات، هماهنگ کننده های چند زبانه و پرسنل پشتیبانی تدارکاتی اداره می شود.

(Visited 7 times, 1 visits today)

فیلم ها