ویدیو آموزشی

شنیدن کی بود مانند دیدن؟

برای مردم دیدن نحوه انجام یک کار بهتراز خواندن و شنیدن مطالب است.

اهمیت ویدیوهای آموزشی

فیلم های آموزشی به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده و ابزاری کاربردی به منظور انتقال دانش و تجربه برای افراد جامعه فراهم کرده است.اغلب ما در طول روز به مشکلات و مسائلی در زندگی و کار برخورد کرده ایم ولی نتوانسته ایم از عهده حل آن برآییم و درصورتی که اطرافیان هم در رابطه با موضوع تجربه یا دانشی نداشته باشند ، بهترین راه حل مراجعه به اینترنت است.

ویدیو آموزشی ماوید

گوشی موبایل یا کامپیوتر را روشن میکنند و موضوع مشکلشون را در گوگل ،یاهو و یا هر سایت دیگری جستجو می کنند. اما در بین جستجوها فیلم ها برای مخاطب جذابیت بیشتری دارد زیرا برای فهمیدن یک متن اگر خوب هم نوشته شده باشد نیاز است بادقت و گاهی چندبار خوانده شود ولی در فیلم مخصوصا وقتی پای یک کار عملی درمیان باشد مخاطب با دیدن فرایند انجام کار براحتی یاد میگیرد و میتواند خودش هم انجام دهد.

شما دوست عزیز و صاحب کسب وکاری خاص هم اگر تمایل دارید تا با مشتریان و مردم ارتباط بیشتری برقرار کنید باید باایده هایی برای ساخت ویدیوهای آموزشی در زمینه تجاری خودتان فکر کنیدو با ارائه محتوایی خوب که مردم بدنبال آن می گردند،بازار هدفتان را گسترش داده و از این را به توسعه کسب وکار و برند خودتان کمک کنید.

تیم کاری ماوید هم با بیش 15 سال تجربه در زمینه بازاریابی و تبلیغات همراه شماست.
(Visited 54 times, 1 visits today)